www.hotel-ubytovani.com
 

Hotel PRINCESS **** ubytování Lednice

 
 
 
Hotel Lednice Princess - K hotelu přísluší parkovištěHotel Lednice Princess - disponuje restauracíHotel Lednice Princess -  je k dispozici připojení na internetHotel Lednice Princess -  je k dispozici letní terasaHotel Lednice Princess - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Lednice Princess - přijímá kreditní karty VISAHotel Lednice Princess - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Lednice Princess - přijímá kreditní karty JCBHotel Lednice Princess - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Lednice Princess - tenis -poblíž hoteluHotel Lednice Princess - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Lednice Princess - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Lednice Princess - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Lednice Princess - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Hotel PRINCESS
21.dubna, Lednice 69144
Česká Republika
Hotel-Lednice-Princ@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Princess ubytování Lednice Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel PRINCESS - ubytování Lednice | Vítejte

 
Hotel Lednice Princess Čtyřhvězdičkový hotel Princ byl nově otevřen v červenci 2011. Tento hotel se odloučil od hotelu Mario a byl zcela nově nadstandardně vybaven.

Luxusní ubytování s kapacitou 13 pokojů a 2 apartmánů, poskytuje návštěvníkům to největší pohodlí v klidové zóně v těsné blízkosti zámeckého parku Lednice, jen několik desítek metrů od zámku a dalších památek zapsaných do seznamu světového dědictví UNESCO.

Lednice hotel Princ ubytování
Hotel Princ je rodinný hotel, který Vám nabízí prostorné, plně klimatizované pokoje, vybavené 37´´ LED TV, trezorem, minibarem, vysoušečem vlasů, sprchovým koutem nebo vanou. Hotelové pokoje jsou vybaveny manželskými postelemi nebo oddělenými lůžky. Možnost připojení na internet je na každém pokoji zdarma.

Ubytování v Lednici hotel Princ služby
V hotelu je možná úschova kol. Parkování je zajištěno u hotelu a je zahrnuto v ceně ubytování. V ceně je také snídaně. Lze objednat ubytování bez snídaně. Dětská postýlka za poplatek. Hotel má krásné nádvoří s fontánou a dětské hřiště. Tenisové kurty jsou cca 150 m od hotelu. Wellness centrum - 300 m. Autobusové nádraží Lednice 80 m, vlakové nádraží 1 km od hotelu.

Hotel Princ Lednice restaurace - salonky - oslavy
V hotelu je k dispozici luxusní restaurace s příjemným posezením u krbu (kapacita cca 100 míst), salónek v přízemí (15 míst), zimní zahrada (30 míst) a salónek v patře hotelu (10 míst). Tyto prostory si lze pronajmout pro konání školení, firemních večírků i rodinných oslav. Součástí vybavení je projektor s plátnem. Možnost zajištění kvalitních cateringových služeb.V luxusní restauraci Vám zajistí i svatební hostinu dle Vašeho přání, včetně květinové výzdoby.

Dovolená Lednicko - Valtický areál turistika
Hotel Princ je ideálním místem pro ubytování návštěvníků, kteří hledají spojení aktivního odpočinku s historií. Výhodou je blízkost Lednicko -Valtického areálu. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi i větší skupiny návštěvníků, kteří tráví svůj volný čas cykloturistikou. V okolí možnost koupání, rybolovu, dobré podmínky pro in-line bruslení.

V blízkosti hotelu se nachází řada turistických zajímavostí: romantická zřícenina Janův hrad, projížďky koňským spřežením, plavby lodí od Janova hradu do Břeclavi, ukázky práce s dravci v areálu zámku, výstava Tajemná Indonézie, stálá expozice mořských a sladkovodních akvárií - Akvarium Malawi a další.